м. Івано-Франківськ вул. Крайківського, 2

Ремонт та сервісне обслуговування кавового обладнання

Компанія "Francoffee" здійснює гарантійне обслуговування та ремонт професійного кавового обладнання.

Також ми реалізуємо такі відомі суперавтоматичні кавомашини як "Dr.Coffee" та "Bianchi Gaia Style". При потребі зможемо підібрати для Вас апарати інших виробників або запропонувати вживане обладнання після реставрації.

Сервісне обслуговування і ремонт кавового обладнання

Не секрет, що для правильної і довготривалої роботи кавомашин потрібно забезпечити їм регулярне сервісне обслуговування. Таким чином ремонт може бути потрібен тільки в окремих випадках. Завдяки багаторічному досвіду співпраці з закладами HoReCa наші майстри досконало освоїли технології обслуговування професійного кавового обладнання та при потребі здійснюють його ремонт якісно і швидко.

У нашому сервісному центрі "Francoffee" ми проводимо:

  • декальцинацію (очищення від накипу);
  • очищення від кавових жирів і масел;
  • очищення молочни систем;
  • чистку кавомолки і дозаторної системи;
  • чистку і змазку заварного блоку та ін.

Також ми допоможемо Вам провести діагностику Вашого обладнання, налаштувати тиск помпи для професійних кавоварок, температуру кавових напоїв, дозування помелу кави для кавомолок та багато іншого.

З нами Ваші кавові апарати прослужать довго і надійно!

Ще однією важливою перевагою звернення до нас є те, що ми маємо власний імпорт якісних оригінальних запчастин саме до професійних кавомашин з Італії. Це дає нам можливість ефективно і швидко усувати несправності в сучасних кавомашинах і кавомолках різних виробників.

Для наших постійних клієнтів, котрим ми постачаємо каву, ремонтні та профілактичні роботи проводяться БЕЗКОШТОВНО (оплачується тільки вартість запчастин за партнерськими цінами).

Для звернення до нас залиште Ваші контакти через форму на сайті або телефонуйте просто зараз +38 (050) 876-06-88.